לימוד גלישת רוח - איפה כדאי להתאמן וללמוד להיות גולש רוח?

התייר הישראלי הממוצע חולם על נסיעה שנתית, משפחתית או זוגית לקלאב מפנק בו יוכל ליהנות משפע של פעילויות, אטרקציות מים, נופים נחמדים ואוכל כמובן. את הפינוקים האלו מצאו בעשור האחרון באזור הים התיכון, טורקיה, יוון וכדומה, נופשוני קלאב בהם הכל כלול. אמנם מדובר בחופשה נפלאה ובמנוחה אמיתית אך מי שמעוניין בחוויה קצת יותר מורכבת, בנופים מרהיבים ובאטרקציות מסוג שונה מאשר מזנון אוכל ללא הפסקה מוזמן להיכנס אל אחד מאתרי האינטרנט ולהתרשם מאופציה נפלאה, נופש באגם גארדה שבאיטליה, נופש מסוג אחר, ללא ספק.

החוויה האיטלקית אינה שלמה אם לא ישבתם על חופו של אגם גארדה עם בקבוק יין תוסס מעט, סל מלא גבינות ולחמים ריחניים כשסביבכם הרי האלפים נישאים ונוגעים בשמיים הכחולים. האוויר הצח, הסירות השטות להן בנחת באגם והנוף הציורי יגרמו לכם התעלות אמיתית. זו ללא כל ספק חופשה חלומית.

נופש באגם גארדה אינו מצריך מכם התארגנות מיוחדת ואין ספק שכל מי שמתמצא מעט באירופה יכול לארגן טיול עצמאי, עם רכב שכור, מלון נחמד לרגלי האגם ובניית מסלול משופע באטרקציות.

עבור מי שארגון טיול שכזה הוא משימה בלתי אפשרית יכול תמיד לבחור את האפשרות של טיול מאורגן בליווי מדריך, נהג ומסלול קבוע מראש. הבחירה היא שלכם והיא תלויה כמובן באופי של המטיילים, בגילם וביכולות הפיזיות שלהם. טיול מאורגן הוא אפשרות נפלאה, בסופו של דבר מדובר בחופשה שלכם והיא צריכה להתאים לכם ככפפה ליד.

ומה באגם גארדה גורם לנו כל כך להתרגש? נתחיל במיקום. אגם גארדה סמוך מאד לשד התעופה מילאנו, מדובר בנסיעה של שעתיים בלבד. מלבד זאת האגם מציע שפע של חוויות, חובבי המים ישתגעו כאן לגמרי בעיקר נערים ונערות, קורס צלילה, קורס שייטים או גלישה (כמו גלישת רוח), פארקי מים ענקיים לכל המשפחה, הפלגה רומנטית ועוד.

עבור מי שהתחום הקולינרי משחק אצלו תפקיד משמעותי ישמח לגלות שפע של מסעדות, בתי קפה, גלידריות נפלאות ודוכני אוכל איטלקיים מצוינים. המבחר עצום, לכם נשאר רק לבחור. סביב האגם עיירות קטנות וציוריות בהן מומלץ לבקר בעיקר בשעות אחר הצהריים, כשהרחובות מתעוררים לחיים. כנסיות קטנות ויפות, סמטאות צרות, הרבה פרחים בחלונות ואווירה קסומה.
כמובן שאיטליה בלי פסטיבל אינה איטליה, לכן מומלץ שבטרם תקבעו את תאריכי הטיול תבדקו היטב אילו פסטיבלים מתחוללים ובאיזו עיר. בחרו מלון דווקא בעיירות שלצד האגם שסמוכות לאזורי הפסטיבל על מנת שתוכלו להגיע אליו בקלות.

ותזכורת אחרונה, אל תוותרו על השווקים המקומיים. איטליה ידועה במוצרי היסוד הנפלאים שלה, גשו אל דוכני הפירות והירקות בשוק, בחרו לכם גבינות מתוצרת מקומית, טעמו מהנקניקים הנפלאים ומהממתקים המיוחדים. כל השווקים המקומיים בכל עיר באיטליה הם חוויה אדירה של טעם ויופי, לא להחמיץ.
פרטים נוספים באתר supaway.com